Munkatársaink

László Ilona

laszlo.ilona@kag.hu
Közgazdaságtan

man grafity

Lázár Gábor

lazar.gabor@kag.hu
üzemeltetési vezető

Lévai Zsuzsanna

levai.zsuzsanna@kag.hu
gazdasági ügyintéző
munkaügy
woman grafity

Lippai Kinga

angol
földrajz
woman grafity

Lóczi-Horváth Anna

iskolapszichológus

Majoros-Geréby Ádám

mga@kag.hu
leadership
matematika
osztályfőnök (mÁv)
adminisztrációs vezető
gondolkodók társasága
informatika-matematika munkacsoport vezetője
költségvetési bizottság

Markó Eszter

marko.eszter@kag.hu
angol
angol munkacsoport
man grafity

Meyer Ervin

meyer.ervin@kag.hu
testnevelés
smart gym

Micskó Róbert

micsko.robert86@gmail.com
a II. világháború csataterei
komplex művészet
osztályfőnök (Cre-8)
adminisztrációs vezető
gondolkodók társasága
társadalomtudományi munkacsoport
művészet munkacsoport
man grafity

Miskei Ferenc

Molnár Lajos

tanaddin@bivak.hu
földrajz
természetismeret
iskolavezető
gondolkodók társasága
kürttanács
osztályfőnökök tanácsa
társadalomtudományi munkacsoport
termesz munkacsoport

Montvai Adrienn

montvai.adrienn@kag.hu
gazdasági ügyintéző

Nagy Irén

nagy.iren@kag.hu
angol
osztályfőnök (B-KÁVÉ)
gondolkodók társasága
angol munkacsoport vezetője

Nagy Judit

nagy.judit@kag.hu
magyar
mitológiák
művészet munkacsoport
választható idegen nyelv és MID

Nagy Tibor

nagy.tibor@kag.hu
földrajz
EU-s ismeretek
osztályfőnök (Night Watch)

Nagy Veronika

nagy.veronika@kag.hu
angol
osztályfőnök (Cider)

Németh Anita

Omischl Ferenc

omischl.ferenc@kag.hu
anyanyelvi fejlesztés
etika
osztályfőnök (Blues)
gondolkodók társasága
társadalomtudomány munkacsoport
művészet munkacsoport

Orgovány Lívia

orgovany.livia@kag.hu
angol civilizáció
angol nyelv
osztályfőnök (Arany Ások)
angol munkacsoport

Ormai-Bauer Eszter

ormaibauer@kag.hu
matematika
matematika-informatika munkacsoport
woman grafity

Pálosné Gyöngyössy Réka

fizika
matematika

Parádi Szabolcs

paradi.szabolcs@kag.hu
testnevelés
JAM

Perge Gergely

perge@kag.hu
matematika
osztályfőnök (Arany Ások)
operatív vezető
gondolkodók társasága
központi gazdasági bizottság
matematika-informatika munkacsoport

Petrás Andrea

petras.andrea@kag.hu
angol
angol munkacsoport
Portisch Adrienn

Portisch Adrienn

angol

woman grafity

Prajczer Petra

woman grafity

Rácz Barbara

pszichológia

Rácz-Mészáros Ágnes

Rácz-Mészáros Ágnes

iskolapszichológus

Radnai Balázs

Radnai Balázs

spanyol

Richardné Kincses Adrienne

rka@kag.hu
német
kürttanács
MID és választott idegen nyelv munkacsoport vezetője
honlapfelelős

Schmidt Dávid

schmidt.david@kag.hu
angol
pszichológia
osztályfőnök (A-show)
gondolkodók társasága
pályázati felelős
Sebeszta Miklós

Sebeszta Miklós

sebeszta.miklos@kag.hu
kínai
MID munkacsoport

Somogyi Barna

somogyi.barna@kag.hu
német
hétköznapok tudománya
MID munkacsoport

Stark Péterné

takarító

Sváb Ágnes

svab.agnes@kag.hu
dán
komplex művészet
osztályfőnök (11-es körzet)
pedagógiai vezető
gondolkodók társasága
osztályfőnökök tanácsa
MID munkacsoport
művészet munkacsoport

Sweetenham Peter

Szabados Lajos

szabados.lajos@kag.hu
informatika
matematika
osztályfőnök (Baking bread)

Szabó Emese

szabo.emese@kag.hu
ének-zene
zeneterápia
kompex művészet
osztályfőnök (mÁsok)
gondolkodók társasága
könyvtáros
művészet munkacsoport
támogatók munkacsoport

Szabó Gyula

szabo.gyula@kag.hu
biológia
filmek elemzése
szuperhős koordinátor

Szekeres Emese

posta@kag.hu
iskolatitkár

Szécsényi Ádám

szecsenyi.adam@kag.hu
csillagászat
fizika
e-napló

Szennai Dóra

Sziklai István

portás

Szilveszter Áron

szilveszter.aron@kag.hu
önismeret
pszichológia

Takács Sándor

takacs.sandor@kag.hu
fizika
matematika
gondolkodók társasága

Tóth Gábor

takarító

Vadász Edit

vadasz.edit@kag.hu
gyógypedagógiai asszisztens
támogatók munkacsoport

Varga Fanni

varga.fanni@kag.hu
iskolapszichológus
támogatók munkacsoport

Vigh Mónika

vigh.monika@kag.hu
angol
dán
osztályfőnök (Comfort zone)

Zales Gergő

karbantartó-takarító

Zemen Anna

zemen.anna@kag.hu
olasz
osztályfőnök (Night Watch)
kürttanács