Osztályaink

A-Show – Nyek A

Osztályfőnökök: Király Gabriella, Schmidt Dávid

Osztályterem: 16

Itt az osztály rövid összefoglaló leírása lenne vagy egy részlet egy még hosszabb szöveg részből.

Blues – Nyek B

Osztályfőnökök: Judák Anna, Omischl Ferenc

Osztályterem: 23

Itt az osztály rövid összefoglaló leírása lenne vagy egy részlet egy még hosszabb szöveg részből.

Comfort zone – Nyek C

Osztályfőnökök: Kisded Kinga, Vigh Mónika

Osztályterem: a1

Itt az osztály rövid összefoglaló leírása lenne vagy egy részlet egy még hosszabb szöveg részből.

mÁv – 9.A

Osztályfőnökök: Huhn Zsófia, Majoros-Geréby Ádám

Osztályterem: 24

Itt az osztály rövid összefoglaló leírása lenne vagy egy részlet egy még hosszabb szöveg részből.

Baking Bread – 9.B

Osztályfőnökök: Kocsis Márta, Szabados Lajos

Osztályterem: 34

Itt az osztály rövid összefoglaló leírása lenne vagy egy részlet egy még hosszabb szöveg részből.

Cider – 9.C

Osztályfőnökök: Kis-Rabata Tamás, Nagy Veron

Osztályterem: 12

Itt az osztály rövid összefoglaló leírása lenne vagy egy részlet egy még hosszabb szöveg részből.

mÁsok – 10.A

Osztályfőnökök: Gyuriss Gábor, Szabó Emese

Osztályterem: 32

Itt az osztály rövid összefoglaló leírása lenne vagy egy részlet egy még hosszabb szöveg részből.

B-KÁVÉ – 10.B

Osztályfőnökök:  Győrössy Krisztina, Nagy Irén

Osztályterem: 34

Itt az osztály rövid összefoglaló leírása lenne vagy egy részlet egy még hosszabb szöveg részből.

Cre-8 – 10.C

Osztályfőnökök:  Kisling Zénó, Micskó Róbert

Osztályterem: 31

Itt az osztály rövid összefoglaló leírása lenne vagy egy részlet egy még hosszabb szöveg részből.

11-es körzet – 11.A

Osztályfőnökök:  Gál Tamás, Sváb Ágnes

Osztályterem: 11

Itt az osztály rövid összefoglaló leírása lenne vagy egy részlet egy még hosszabb szöveg részből.

Jim Bém – 11.B

Osztályfőnökök:  Benkovics Anna, Didics Dénes

Osztályterem: a2

Itt az osztály rövid összefoglaló leírása lenne vagy egy részlet egy még hosszabb szöveg részből.

Chill Out Session – 11.C

Osztályfőnökök:  Jantász Ildikó, Kocsis József

Osztályterem: 21

Itt az osztály rövid összefoglaló leírása lenne vagy egy részlet egy még hosszabb szöveg részből.

Arany Ások – 12.A

Osztályfőnökök:  Orgovány Lívia, Perge Gergely

Osztályterem: 13

Itt az osztály rövid összefoglaló leírása lenne vagy egy részlet egy még hosszabb szöveg részből.

WannaB – 12.B

Osztályfőnökök:  Jenei Gabriella, Könczöl Csaba

Osztályterem: 14

Itt az osztály rövid összefoglaló leírása lenne vagy egy részlet egy még hosszabb szöveg részből.

Night Watch – 12.C

Osztályfőnökök:  Nagy Tibor, Zemen Anna

Osztályterem: 15

Itt az osztály rövid összefoglaló leírása lenne vagy egy részlet egy még hosszabb szöveg részből.